Dora

Dora mieszkała u dużej, biednej rodziny.
Była dość chuda, zaniedbana, z przełysieniami i chorobą skóry. Mimo wszystko wydawałoby się, że właściciele byli z nią zżyci jak i ona z nimi. Nie chcieli jej oddać, jednak Dora potrzebowała natychmiastowej pomocy weterynaryjnej, leczenia, na które nie było stać właścicieli.
Zabraliśmy Dorę, przebywała pod opieką weterynarza, nabrała siły, odkarmiliśmy ją. Gdy już była gotowa do powrotu do domu, okazało się, że właściciele jednak jej nie chcą, ponieważ w drodze jest kolejne dziecko…
W związku z powyższym Dora czeka na nowy dom !
Dora ma 13-lat, troszkę już odmawiają posłuszeństwa tylne łapy, lekko nie do słyszy, jednak pozostaje przemiłą suką. Jest niezwykle ufna, bardzo lubi głaskanie i kontakt z człowiekiem, jednak nie jest nachalna, narzucająca się. Spokojna, łagodna i zrównoważona. Akceptuje inne psy.
Nie może trafić do mieszkania na wysokim piętrze, ponieważ może nie dać rady wejść pod schodach. Idealna do domu z ogrodem. Nie oddamy jej do kojca czy stróżowania- ona wita obcych merdając ogonkiem 😉
Czy ktoś pokocha Dorę na resztę jej życia ?
Dora przebywa we Wrocławskim Schronisku.
Kontakt ws. adopcji: Joanna – tel. 726 905 566 lub Aneta – tel. 509 040 316 (w razie trudności z dodzwonieniem się, prosimy o SMS, w jakiej sprawie się kontaktujesz – na pewno oddzwonimy!).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *