Frodo – waga 8,5 kg, wiek ok. 7-8 miesięcy, prawie czarny. Kocha ludzi – chętnie się przytula i rozdaje buziaki. Nie należy do psów łakomych, ale za to uwielbia zabawki – szczególnie dyski, które kradnie z plecaka oraz szarpaki, ale nie pogardzi również piłeczką. Dzięki temu ma duże predyspozycje sportowe – obecnie zaczyna trenować frisbee, stawia pierwsze kroki w agility, a także regularnie trenuje rally-o pod okiem trenera. uwielbia kongi i snackballe, którymi może bawić się godzinami. Lubi wodę i zaczyna pływać. Wciąż uczy się przywołania na lince. Jest przyjazny w stosunku do innych psów i bardzo otwarty na zawieranie nowych znajomości.

Frodo bardzo dobrze znosi zabiegi pielęgnacyjne – nie protestuje przy kąpieli. Uczony jest także chwilowego zostawania w domu w klatce.

W jego psiej łepetynie bardzo szybko rodzą się nowe pomysły, co umiejętnie wykorzystane, doprowadzi nowego właściciela do wychowania wymarzonego psiaka!

Obowiązuje procedura adopcyjna TOZ Wrocław, której głównym warunkiem jest sterylizacja/kastracja psa w wyznaczonym terminie. Warunek ten nie podlega negocjacjom

Karolina – tel. 507 119 651 (prosimy o wysłanie SMS, w sprawie którego psa się kontaktujesz – na pewno oddzwonimy! Kontakt po godz. 16:00)