Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do pomocy naszemu Eklerkowi! Dziś Ekler jest szczęśliwy, ma swój dom pod Toruniem i cudowną Panią, z którą chodzi do pracy. I co najważniejsze Ekler ma misje- wspierać starsze i schorowane osoby w DPS’ie (w którym pracuje jego właścicielka), pokazuje im, że jak się chce, to wszystko jest możliwe 


[EKLER PO AMPUTACJI] Nie udało się uratować łapy Eklera. Lekarze po kolejnych badaniach stwierdzili uszkodzenie nerwu promieniowego oraz łokciowego, artrozę stawu nadgarstkowego lewego, brak czucia głębokiego i wyraźne głębokie uszkodzenie skóry. Lekarze zdecydowali się na amputację.

Eklerek po zabiegu czuje się już bardzo dobrze i dochodzi do siebie u swoich kochanych opiekunów.

Dziękujemy wszystkim za pomoc i słowa otuchy dla Eklerka.

Wkrótce więcej informacji o Eklerku.


[GROZI MI AMPUTACJA! POMOCY!] Ekler- dostał przepustkę od losu, teraz potrzebuje naszej pomocy. Ekler to psiak, który został wciągnięty z koszmarnego schroniska w Radysach. Jego łapka jest w takim stanie jak na zdjęciach, zero diagnostyki, pomocy. Mimo wszystko to bardzo pogodny piesek, kocha ludzi i inne zwierzęta. Jest pełen życia mimo, iż cały czas kuleje, a chodzenie powoduje rany na jego łapce.

Dopiero u nas zajęto się nim pod kątem zdrowotnym. Ma podejrzenie zaburzeń neurologicznych, przewodnictwa nerwowego w kończynie przedniej lewej. Stwierdzono już zaniki mięśniowe w lewej przedniej łapie od łopatki w dół, zgięcie w stawie nadgarstkowym i palców, a także obtarcia na wierzchniej stronie łapy.

Eklerek to młody psiak, walczmy o jego łapę! Potrzebna diagnostyka i ewentualna rehabilitacja,

Liczymy na to, że łapa nie będzie musiała zostać amputowana…

Wstępny koszt profilaktyki wraz z zabiegiem i późniejszą kastracją szacowane są na ok. tysiąc złotych.

Potrzebne wsparcie dla Eklera:
Liczy się każda złotówka…


 

POMÓŻ WYSYŁAJĄC PRZELEW:

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce
Oddział we Wrocławiu
ul. Żeromskiego 56, 50-312 Wrocław

PKO BP 59 1020 5242 0000 2202 0251 5096
dla wpłat zagranicznych SWIFT: BPKOPLPW
w tytule: Ekler z Radys

POMÓŻ WYSYŁAJĄC SMS pod NUMER 72365
o TREŚCI S12496. Koszt 2,46 brutto (w tym VAT)