Minęły dwa tygodnie od operacji Akorda, ten czas był bardzo ciężki zarówno dla niego jak i dla nas, opiekunów. Pierwsze doby po tak ciężkiej operacji były najgorsze, ale już za nami i będzie już tylko lepiej

Sama operacja trwała prawie cztery godziny, to bardzo duże obciążenie dla organizmu starszego psa. Pogorszyły się parametry nerkowe i wątrobowe co jest oczywiste przy tak długiej narkozie i ingerencji w organizm. Suplementy, które dostaje powoli go regenerują. Akord jest pod stałą opieką lekarza.

Akord ma guza na jądrze co jest spowodowane min. brakiem kastracji. Ale nie jest to nic co może zagrozić jego życiu. Po prostu jeśli będzie to tylko możliwe zostanie wykastrowany i problem zostanie rozwiązany.

W końcu widać na jego pyszczku uśmiech. Akord porusza się co raz lepiej mimo opatrunku, ma świetny apetyt i chęci do życia. Uwielbia swoich opiekunów, którzy spędzają z nim masę czasu i co najważniejsze, kochają go i… on to wie.

Rekonwalescencja trwa, to długotrwały proces zanim wszystko wróci do normy, ale czy nie warto poświęcić ten czas dla tak wspaniałego psiaka?

Wierzymy, ze wspólnie uda nam się postawić Akorda na nogi!
Ile pieniędzy jest warte życie Twojego psa? 100 zł? 500? Dwa tysiące? A może cztery? Każdy z nas powiedziałby, że bezcenne, a pieniądze nie grają roli, jeśli w grę wchodzi psie życie.

Życie Akorda, 12-letniego owczarka szkockiego Collie warte jest troszkę ponad trzy tysiące złotych…

Pies uległ wypadkowi. Straszny pech. Przejechał go właściciel na posesji, przez nieuwagę. Tragedia! Od razu zawiózł obolałe zwierzę do weterynarza. Obdukcja, zdjęcia rtg, leki. Ciężkie złamanie skośne kości, dwu odłamowe – potocznie mówiąc złamanie kości z przemieszczeniem.

Właściciele nie zdecydowali się na zabieg, podpisali natomiast zgodę na eutanazję. Lekarz nie zgodził się na uśpienie psa. Właściciele dodatkowo podpisali zrzeczenie się praw własności do zwierzęcia. Lekarz zwrócił się do TOZ Wrocław po pomoc, dlatego Akord jest u nas. Cieszymy się, że są jeszcze lekarze z powołaniem, a uśpienie to zabieg nieodwołalny.

Koszt zabiegu to trzy tysiące złotych plus antybiotyki, leki i wszystko co potrzebne dla zwierzęcia po takim zabiegu

Więc ile warte jest życie Twoje psa? Ile w ogóle warte jest życie?

Starszy Akord potrzebuje Waszej pomocy! Pomocy obcych ludzi, bo wie, że na nich może liczyć…


Pomóż wysyłając SMS:

NUMER 72365
TREŚĆ S10535
Koszt 2,46 brutto (w tym VAT)


Pomóż wysyłając darowiznę na konto:

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce
Oddział we Wrocławiu
ul. Żeromskiego 56
50-312 Wrocław
Nasze konto:

PKO BP 59 1020 5242 0000 2202 0251 5096
dla wpłat zagranicznych SWIFT: BPKOPLPW
z dopiskiem: Akord

nr rachunku bankowego w formacie IBAN
(dla przelewów z zagranicy):
PL59 1020 5242 0000 2202 0251 5096
z dopiskiem: Akord

Bardzo prosimy o niekomentowanie postępowania byłych właścicieli psa. Skupmy się na pomocy dla zwierzęcia