Norkę udało się złapać na smakowitą makrelę umieszczoną w klatce-łapce  po długich trzech miesiącach bezdomności i walki o przetrwanie.

Sunia od początku ujęła nas swoją przyjacielską i łagodną naturą. W domu tymczasowym, w którym mieszka od momentu złapania, żyje w idealnej zgodzie ze stadkiem kotów, psem i dwiema adoptowanymi od nas suczkami.

Norka jest bardzo grzecznym psem – sygnalizuje chęć wyjścia na spacer, nie ciągnie w ogóle na smyczy, szybko nauczyła się komendy „siad”, bez problemu zostaje w domu, mimo że wyraźnie nie lubi, gdy domownicy wychodzą do pracy ?

Bardzo lubi się bawić i droczyć z człowiekiem, uwielbia wyciągać wszystkie zabawki z pudełka i je przenosić w inne miejsce, a czasami porządkuje mieszkanie pod nieobecność opiekunów, ściągając wszystkie poduszki z kanapy ? Po zabawie jest czas na pieszczoty – drapanie za uszami i po brzuchu mogłoby dla niej trwać bez końca. Norka jest też małym łasuchem i nie przepuści żadnej okazji do zdobycia smaczka ?

Suczka została wykąpana, odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, zachipowana i wysterylizowana. Lekarz weterynarii określił jej wiek na ok. 2-3 lata. Norka waży 15 kg.

Obowiązuje procedura adopcyjna TOZ Wrocław.

Kontakt ws. adopcji: Ewa – tel. 609 800 492 (prosimy o wysłanie SMS, w sprawie którego psa się kontaktujesz – na pewno oddzwonimy!)