Pomóż

Jak możesz nam pomóc?


POMOC FINANSOWA
Możesz przelać na nasze konto dowolną kwotę. Jeżeli chcesz, aby miała ona konkretne przeznaczenie w tytule przelewu wpisujesz (np.: „na karmę”, „na leki”, „imię zwierzaka” lub „na cele statutowe”).

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce
Oddział we Wrocławiu
ul. Żeromskiego 56, 50-312 Wrocław

Nasze konto:
PKO BP 59 1020 5242 0000 2202 0251 5096
dla wpłat zagranicznych SWIFT: BPKOPLPW

ADOPCJA WIRTUALNA
Nie możesz mieć zwierzaka? Dołącz do programu adopcji wirtualnej! To zobowiązanie do comiesięcznych wpłat na rzecz wybranego zwierzęcia. Kwota może być dowolna. Środki przeznaczone są na wyżywienie zwierząt oraz na zakup podstawowych środków do odpowiedniego funkcjonowania ( smycze, kagańce, leki).
NIE CZEKAJ I ADOPTUJ -> KLIKNIJ TUTAJPOMOC RZECZOWA
Masz niewykorzystany worek karmy? Leki? Ręczniki, koce, a może materac? Nasze zwierzęta właśnie tego potrzebują! Skontaktuj się z nami.DOMY TYMCZASOWE
Domy tymczasowe są z myślą o tych zwierzętach, które w znaczący sposób potrzebują opieki, bliskości i domowych warunków. Przeważnie chore, starsze, po urazach lub te, które psychicznie nie wytrzymują pobytu w schroniskach i doskwierającej tam samotności.

Jak zostać domem tymczasowym? Musisz mieć czas, chęci i odpowiednie warunki. My pokrywamy koszty utrzymania zwierząt – zapewniamy karmę, leki, bezpłatną opiekę weterynaryjną oraz wszystkie akcesoria.

Dlaczego warto? W domu tymczasowym zwierzęta szybciej dochodzą do siebie, a ich opiekunowie lepiej je znają co jest ważne przy dalszej adopcji.

Nie czekaj i zdecyduj się już teraz!