Edi czeka na najwspanialszych pod słońcem właścicieli. Jest cichym i spokojnym psiakiem, który mimo doznanej krzywdy lgnie do człowieka. Podaruj dom Ediemu, który odwdzięczy się niesamowitą miłością!

Kontakt ws. adopcji: Asia 726 90 55 66


Edi ma ok. 8 lat. Trafił pod naszą opiekę jakiś czas temu. Jego psychopatyczny właściciel skatował go tak, że przez kilka dni Edi nie mógł nawet wstać. Był wtedy pod wpływem alkoholu. Teraz pozostaje nam czekać, aż sąd weźmie sprawy w swoje ręce. 

Edi ledwo uszedł z życiem, miał duże obrażenia wewnętrzne. Interwencja lekarzy przyniosła dobry skutek. Kim jest Edi? Ma ok. 8-9 lat. Okropnie boi się podniesionego głosu, ręki, gwałtownych ruchów. Kiedy się wystraszy ucieka w krzaki i nie chce z nich wychodzić. Poza lękiem to bardzo miły i towarzyski pies. Świetnie dogaduje się z innymi zwierzętami (psy, koty) Jest miły w stosunku do dzieci, ale UWAGA: – jeżeli zostanie nagle osaczony/wystraszony będzie mógł ugryźć. To kochany, cudowny i jednocześnie skrzywdzony psiak, któremu chcemy znaleźć najlepszy dom.

POMÓŻ NAM POMAGAĆ!

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce
Oddział we Wrocławiu
ul. Żeromskiego 56, 50-312 Wrocław

PKO BP 59 1020 5242 0000 2202 0251 5096
dla wpłat zagranicznych SWIFT: BPKOPLPW
w tytule: pobity Edi

 

Skatowany Edi

!! Skatowany przez pijaka Edi, potrzebna pomoc w pokryciu kosztów leczenia !!Ma ok. 8 lat. Trafił pod naszą opiekę jakiś czas temu. Jego psychopatyczny właściciel skatował go tak, że przez kilka dni Edi nie mógł nawet wstać. Był wtedy pod wpływem alkoholu. Teraz pozostaje nam czekać, aż sąd weźmie sprawy w swoje ręce. Edi ledwo uszedł z życiem, miał duże obrażenia wewnętrzne. Interwencja lekarzy przyniosła dobry skutek. Kim jest Edi? Ma ok. 8-9 lat. Okropnie boi się podniesionego głosu, ręki, gwałtownych ruchów. Kiedy się wystraszy ucieka w krzaki i nie chce z nich wychodzić. Poza lękiem to bardzo miły i towarzyski pies. Świetnie dogaduje się z innymi zwierzętami (psy, koty) Jest miły w stosunku do dzieci, ale UWAGA: – jeżeli zostanie nagle osaczony/wystraszony będzie mógł ugryźć. To kochany, cudowny i jednocześnie skrzywdzony psiak, któremu chcemy znaleźć najlepszy dom. POTRZEBNE WSPARCIE DLA EDIEGO: Liczy się każda złotówka…Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w PolsceOddział we Wrocławiuul. Żeromskiego 56, 50-312 WrocławPKO BP 59 1020 5242 0000 2202 0251 5096dla wpłat zagranicznych SWIFT: BPKOPLPWw tytule: pobity Edi

Opublikowany przez TOZ Wrocław 4 kwietnia 2018