POTRZEBNA POMOC DLA MALUCHÓW!

Od kilku dni toczymy walkę z robakami. Stan trzech szczeniąt jest zły… Poprzedni właściciel, nie pilnował profilaktyki suczki, czyli jej nie odrobaczał, a w momencie przyjęcia szczenięta były zbyt małe na odrobaczenie.

Walczymy o ich życie. Potrzebujemy pieniędzy na zakup specjalistycznego pokarmu Royal Canin Convalescence, kroplówki – Glukoza i Duphalyte, strzykami, motylki, podkłady, puszki Intestinal i cała reszta… Zrobiliśmy testy na choroby zakaźne – negatywny.

Maluchy są pod opieką lekarzy.
Trzymajcie kciuki…

Wpłaty można dokonać na nasze konto:

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce
Oddział we Wrocławiu
ul. Żeromskiego 56, 50-312 Wrocław

PKO BP 59 1020 5242 0000 2202 0251 5096
dla wpłat zagranicznych SWIFT: BPKOPLPW

nr rachunku bankowego w formacie IBAN
(dla przelewów z zagranicy):
PL59 1020 5242 0000 2202 0251 5096


O pomoc dla Nuki poprosił nas Urząd Miejski w Żmigrodzie. Sprawa była skomplikowania, ponieważ prawowity właściciel zostawił ją i wyjechał za granicę, jednocześnie oddając suczkę ze szczeniakami pod opiekę starszej Pani, z którą dzieli mieszkanie socjalne.

Kobieta nie była w stanie poradzić sobie z taką gromadką i jednocześnie nie chciała ich nikomu oddać, bo bała się „zemsty” prawowitego właściciela, który jakby nie było – porzucił Nukę z ferajną. Ostatecznie się zgodziła. Nuka ma ok. 9 miesięcy. Urodziła 11 szczeniąt – jeden został przez nią zagnieciony.

Nuka przebywa w naszym domu tymczasowym. Chętnie przyjmiemy karmę, koce, ręczniki i podkłady dla maluchów 😉  Szczeniaki – 6 piesków i 4 suczki – będą gotowe do adopcji za ok. 3 tygodnie.

Warunkiem adopcji będzie podpisanie umowy adopcyjnej i sterylizacja/kastracja w wyznaczonym przez nas terminie!