Wspierają nasSerdeczne podziękowania składamy Adwokat Patrycji Chabier za ogromne zaangażowanie w sprawy związane ze zwierzętami! Wspólnymi siłami walczymy o sprawiedliwość i o to, aby oprawcy zwierząt trafiali za kratki.

Pani Mecenas świadczy organizacji swoje usługi całkowicie społecznie. Jak sama napisała na swojej stronie internetowej: Szacunek dla etosu wykonywanego zawodu zaufania publicznego, jakim jest zawód adwokata, zobowiązuje także do działalności „pro publico bono”, którą Adwokat Patrycja Chabier obecnie świadczy m. in. na rzecz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami Oddział we Wrocławiu.

Mamy nadzieję, że współpraca będzie owocna i długotrwała.

Adwokat Patrycja Chabier
Kancelaria Adwokacka
ul. B. Prusa 1/50 (budynek „Rezydencja Tumska” wejście „III” od ul. Gen. J. Bema, I p.)
50 – 319 Wrocław


Serdecznie dziękujemy za wsparcie dla naszego oddziału salonowi piękności dla psów Happy Dog! Dziękujemy za upiększanie naszych podopiecznych oraz za wszelką pomoc, także finansową. Dziękujemy także za udział we wspaniałej akcji, która wspiera działalność naszego oddziału!

SALON PIĘKNOŚCI DLA PIESKÓW – „HAPPY DOG”
ul.Piławska 17B
50-538 Wrocław – Gaj
tel. 71/793-97-45
kom. 518 746 400
email: happydog@psi-fryzjer.wroclaw.pl

Salon zaprasza czworonożnych klientów od poniedziałku do soboty !

Dziękujemy firmie OVER ZOO za przekazanie preparatów pielęgnacyjnych i ochronnych dla bezdomnych i potrzebującym zwierzętom. OVER ZOO pomaga nam dbać i pielęgnować sierść i skórę naszych podopiecznych.

Over Group
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka komandytowa

ul. Warszawska 65
98-100 Łask

Infolinia
+48 800 706 898
+48 43 67 22 111
www.over-zoo.pl


Miło nam poinformować, że podjęliśmy współpracę z firmą Moby.pl, operatorem serwisu greengo.pl, która jest wiodąca spółką zajmująca się profesjonalnym recyklingiem używanych telefonów komórkowych w Polsce. W ramach współpracy mogą Państwo wesprzeć naszą organizację sprzedając nieużywany już telefon i przekazując środki na rzecz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział we Wrocławiu. Jeżeli zdecydują się Państwo sprzedać stare, nieużywane telefony komórkowe za pośrednictwem portalu www.greengo.pl, mogą Państwo przekazać całość lub część kwoty uzyskanej ze sprzedaży telefonów na rzecz naszego stowarzyszenia.

Proces sprzedaży telefonu jest niezwykle prosty, wystarczy odwiedzić serwis greengo.pl, skorzystać z wyszukiwarki telefonów oraz określić wstępnie stan telefonu, aby móc ocenić jego wartość. Następnie wystarczy dodać taki telefon do zlecenia i przejść do jego realizacji. Po założeniu konta, podczas potwierdzenia zlecenia po prawej stronie pojawi się lista organizacji, które można wesprzeć, z listy należy wybrać TOZ Wrocław. Poniżej za pomocą suwaka lub pola tekstowego można ustalić kwotę jaka ma zostać przekazana na nasze konto.

W związku z charytatywnym profilem naszej działalności, firma Greengo nie pobiera żadnych opłat ani prowizji od przekazanej nam kwoty. 100% przekazanych środków zasili nasze konto.

Zachęcamy naszych sympatyków do sprzedaży starych, niepotrzebnych telefonów komórkowych oraz przekazywania środków na nasze konto.


Serdeczne podziękowania składamy Centrum Szkoleniowemu CompLearn , które wirtualnie adoptowało Tesę.

ICS CompLearn działa w obrębie grupy kapitałowej CompSecur sp. z o.o.
ul. Piłsudskiego 74/309, 50-020 Wrocław
tel: (+48) 71 722 80 38, fax: (+48) 71 722 80 39, email: info@compsecur.pl


Serdeczne podziękowania składamy firmie Delta Business Service Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, która od początku 2011 roku, co miesiąc wspomaga naszą organizację darowizną przekazywaną na pokrycie kosztów leczenia zwierząt odebranych z interwencji, kosztów interwencji tj. paliwo, karmę dla zwierząt oraz utrzymanie biura.

Serdeczne podziękowania składamy na ręce Pana Andrzeja Bryla, dzięki któremu nasza organizacja może sprawniej i szybciej ratować zwierzęta!
Delta Business Service Sp. z o.o.
ul. Ciepła 15
50-524 Wrocław

tel: +48 71 364 78 50
fax: +48 71 364 78 60
www.dbservice.com.pl

Naprawa samochodu TOZ-u przez firmę Safe-Fleet Management

Serdecznie dziękujemy firmie Safe-Fleet Management oraz Panu Szymonowi Bajsarowiczowi za bezpłatną naprawę samochodu naszej organizacji. Firma Safe-Fleet Management zajmuje się obsługą i opieką pojazdów firmowych tzw. Zarządzanie Flotą Samochodową oraz wynajmem długoterminowym pojazdów dla firm. Dzięki bezpłatnej, profesjonalnej i szybkiej naprawie możemy znowu ratować chore, ranne i maltretowane zwierzęta! Serdecznie dziękujemy! Oby więcej takich ludzi 😉 !


Pragniemy wszystkich Państwa poinformować, że nasza organizacja zawiązała współpracę z agencją reklamową HIRAM.

Agencja reklamowa HIRAM jako jedyna z pośród wielu odpowiedziała na naszą prośbę o pomoc w projektowaniu plików graficznych. W związku z tym, serdecznie dziękujemy Pawłowi Szumniakowi oraz wszystkim pracownikom agencji, za to, że pragną oni okazać swoje serce potrzebującym i maltretowanym zwierzętom.
HIRAM – agencja reklamowa

ul.Gąsiorowskiego 16A, 51-142 Wrocław
tel. 71 722 75 84
fax. 71 722 75 82

info@hiram.pl
www.hiram.pl


Serdeczne podziękowania składamy Agencji Reklamowej W I G O R, w zamian za możliwość uczestniczenia w jedynych i najlepszych w regionie IX Targach ZOO – Botanicznych!


Salon pielęgnacji zwierząt GroomyDog zgłosił się do naszej organizacji z propozycją bezpłatnego strzyżenia naszych podopiecznych odebranych z interwencji!

Chcielibyśmy serdecznie podziękować właścicielom salonu, za wielkie serce, jakie okazali zwierzętom.
Dzięki takim ludziom i firmom możemy sprawniej i lepiej doprowadzać do porządku często zaniedbane zwierzęta.
Oby było więcej takich osób!!!

Zachęcamy wszystkich do korzystania z usług salonu GroomyDog!
groomydog – Salon Pielęgnacji Zwierząt
ul. Giżycka 1
51-163 Wrocław

787-061-848
787-061-847

Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 10-18
Sob: 10-14

http://www.groomydog.pl/
kontakt@groomydog.pl


W Sklepach Spożywczych IRENA przy ul. Dzielnej, Kozanowskiej i Kolistej przy kasach będzie można spotkać nasze Puszki kwestarskie TOZ, do których będzie można wrzucać drobne darowizny na rzecz ratowania bezdomnych i potrzebujących zwierząt, podopiecznych TOZ.


Serdecznie dziękujemy za sponsorowanie naszej nowej strony WWW wraz z hostingiem firmie Smart Commerce s.c.

Smart Commerce wyznaczyła także osobę, która będzie zajmować się obsługą naszego nowego systemu CMS, co w znaczny sposób nas odciąży czasowo. www.smartcommerce.pl


Epcon Sp. z o.o.
ul. Gajowicka 114-116
53-407 Wrocław


Serdecznie dziękujemy firmie MOBIDRUK za wykonanie kalendarzyków kieszonkowych oraz długopisów, z których zysk zostanie przekazany na ratowanie chorych zwierząt.

Gadżety Reklamowe MOBIDRUK
ul. Nyska 59-61 (I piętro) Wrocław
www.mobidruk.pl


Serdecznie dziękujemy Agencji Reklamowej DAMAKS za zaprojektowanie ulotek na rzecz TOZ Wrocław oraz wielorazową pomoc w tworzeniu różnych projektów.
Agencja reklamowa
50-455 Wrocław, ul. Kniaziewicza 23B
071 34 10 787
www.damaks.pl

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować o nawiązaniu współpracy zagencją marketingu zintegrowanego NovaPR!

Agencja zaoferowała pomoc w zakresie prowadzenia naszej strony na Facebooku, dzięki temu będą Państwo na bieżąco informowani o najważniejszych sytuacjach oraz wydarzeniach, które będą dotyczyły naszej organizacji.

Jest nam ogromnie miło, że pracownicy, a jednocześnie miłośnicy zwierząt chcą poświęcić zupełnie bezinteresownie swój czas na rzecz zwierząt!

Polub NOVAPR na Facebooku!
Podziękuj, że są ludzie, którym zależy na losie zwierząt!

NovaPR
agencja marketingu zintegrowanego

ul. Stargardzka 7-9
54-156 Wrocław
tel. 71 725 89 31

www.novapr.pl


Dziękujemy Panu Adamowi Burzyńskiemu z firmy taniedlugopisy.pl za przekazanie nam cegiełek w formie długopisów z nadrukiem. Długopisy będą przekazywane na aukcje w celu pomocy zwierzętom.

Polecamy tą profesjonalną firmę!
Partnerzy medialni