Wspierają nas

Nasi partnerzy


Szacunek dla etosu wykonywanego zawodu zaufania publicznego, jakim jest zawód adwokata, zobowiązuje także do działalności „pro publico bono”

Adwokat Patrycja Chabier współpracuje z nami od 2009 roku. Wspólnymi siłami walczymy o sprawiedliwość i występujemy w roli oskarżycieli posiłkowych w sprawach o znęcanie się nad zwierzętami. Wspólne działania to nie tylko występowanie przed sądem, ale również zawiadomienia, odwołania i godziny spędzona w książkach.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z Kancelarią:
CHC Kancelaria Adwokacka – Adw. Patrycja Chabier

ul. B. Prusa 1/50, 50 – 319 Wrocław
(budynek „Rezydencja Tumska” wejście „III” od ul. Gen. J. Bema, I p.)

Tel: 531 – 060 – 061, p.chabier@chc-adwokaci.pl
www.chc-adwokaci.plNie jesteśmy firmą globalną ale wiemy co to jest odpowiedzialność biznesu wobec otoczenia i środowiska naturalnego. Dlatego w zgodzie z przyjętą w DBS polityką zrównoważonego rozwoju, dokładamy wszelkich starań aby sukcesy, które odnosimy stały się również udziałem tych, którzy naszej pomocy potrzebują najbardziej.

Delta Business Service Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu od początku 2011 roku, co miesiąc wspiera naszą organizację darowizną przekazywaną na pokrycie kosztów leczenia zwierząt oraz pokrycie kosztów interwencji.

Serdeczne podziękowania składamy na ręce Pana Andrzeja Bryla, dzięki któremu nasza organizacja może sprawniej i szybciej ratować zwierzęta!

Delta Business Service Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 202,
53-140 Wrocław

tel: +48 71 364 78 50
fax: +48 71 364 78 60
e-mail: biuro@dbservice.com.pl

www.dbservice.com.plWizerunek organizacji pozarządowych stanowi istotną cześć ich działalności. Niestety nie wszystkie organizacje zdają sobie sprawę, że profesjonalnie zaprojektowane elementy systemu identyfikacji wizualnej mogą bardzo pomóc osiągać statutowe cele. Wrocławski oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami zlecił nam zaprojektowanie nowego logo oraz przygotowanie książki znaku. Dodatkowo dla TOZ przygotowujemy między innymi projekty wizytówek, plakatów, rollupów i bannerów.

Agencja reklamowa Hiram współpracuje z nami od 2010 roku. Poniżej wybrane realizacje:

Dziękujemy Pawłowi Szumniakowi i wszystkim pracownikom agencji za zaangażowanie i poświęcenie.

Agencja reklamowa HIRAM
ul. Gąsiorowskiego 16A
51-142, Wrocław
tel. 71 722 75 84
tel. 71 394 55 24
fax 71 722 75 82
info@hiram.pl
www.hiram.pl


www.ZOOPLUS.pl