Zobaczcie jaki prezent dostaliśmy od Ewy i Miłosza, którzy go adoptowali ? Serducho rośnie! 

Ciapek w nowym domu

Pamiętacie Ciapka!? ➡️ www.toz.wroclaw.pl/potracony-szczeniak/Zobaczcie jaki prezent dostaliśmy od Ewy i Miłosza, którzy go adoptowali ? Serducho rośnie! 😀

Opublikowany przez TOZ Wrocław 8 kwietnia 2018


Ewa i Miłosz adoptowali w piątek Ciapka, szczeniaka potrąconego przez samochód  

Ewie, Miłoszowi i Ciapkowi życzymy wszystkiego naj naj naj na nowej drodze życia!

Piątek, 23.03.2018


Doceniasz to co robimy? Pomóż nam pomagać!

Ciapek (imię robocze  ) ma ok 11 miesięcy. Wpadł pod samochód. Szczęściem w nieszczęściu było to, że jechaliśmy do pracy i widzieliśmy całe zdarzenie. Bez zastanowienia zabraliśmy Ciapka do lecznicy.

Diagnoza: odklejenie kości biodrowej po stronie lewej, pęknięcie miednicy w spojeniu miednicznym oraz złamanie kości łonowej lewej. Zalecenia: ograniczyć ruch, podawać leki, chuchać i dmuchać.

Chuchaliśmy, dmuchaliśmy, leczyliśmy i Ciapek jest już przygotowany do adopcji  !

Jest bardzo miłym i sympatycznym psiakiem, który świetnie trzyma czystość oraz rewelacyjnie dogaduje się z innymi zwierzętami. Jest cichy, spokojny, ale lubi dorwać zabawkę i rozłożyć ją na atomy – jak to szczeniak.

Jak Ciapek się zapomni i biegnie szaleńczo przed siebie to obrażenia po wypadku dają o sobie znać – dlatego w dalszym ciągu nie wskazane są dla niego długie i intensywne spacery. Powinien się oszczędzać jeszcze przez dwa tygodnie, poza tym nic mu nie dolega.

POKOCHAJ CIAPKA !
Kontakt: Paweł: 883 922 126 – jak nie odbieramy prosimy o SMS!