Piórek wrócił z adopcji. Upragniony dom do końca życia, przyjaciółka, odpowiedzialni kochający właściciele – tak pięknie miało być- niestety sielanka Piórka nie trwała długo…

Przez pół roku od adopcji otrzymywaliśmy zdjęcia: jak Piórek zaprzyjaźnił się z 15-letnią suczką, jak razem śpią na łóżku, a także z urlopu nad morzem. Nagle po sześciu miesiącach, otrzymaliśmy telefon z pretensjami oraz decyzją o zwrocie psa. Powodem miało być ugryzienie sześcio letniego dziecka, po tym, jak zostało samo w domu z psem…

Na pytanie o podjęte próby rozwiązania problemu usłyszeliśmy, że opiekunowie nie mają na to czasu… Tak zupełnie nieprzewidzianie zakończył się pobyt Piórka w wymarzonym domu.

Piórek po raz kolejny szuka domu, w którym spędzi resztę dni swojego życia. Nie jest już najmłodszy ma ok. 9 lat, jest spokojny, nie wymaga dużej aktywności- wystarczy kilka krótkich spacerów dziennie, lubi koty, z psami dogaduje się gorzej, gdy jest na smyczy – potrzebuje w tej kwestii socjalizacji. Obowiązuje procedura adopcyjna TOZ Wrocław.

Kontakt w sprawie adopcji: Martyna- 691 740 992 (w razie trudności z dodzwonieniem się, napisz krótki SMS z informacją, w jakiej sprawie się kontaktujesz – na pewno oddzwonimy!)