W takich chwilach, aż łezka się w oku kręci…  Ogromnie dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do zbiórki. To właśnie takie momenty dają nam pewność, że możemy ratować te wszystkie potrzebujące bidy i wspólnie dawać im szansę, na nowe, lepsze życie! DZIĘKUJEMY

~ zespół TOZ Wrocław.


Obolały i zmęczony Dali już w domu  Zabieg trwał nieco ponad trzy godziny. Przez kolejne dwa tygodnie Dali będzie dostawał antybiotyki i leki przeciwbólowe. Dzisiaj damy już chłopakowi spokój, niech sobie odpocznie i nabierze sił!

Dziękujemy wszystkim za wsparcie! Za te duże i drobne kwoty. Wspólnie zebraliśmy już 855 zł, ale mamy nadzieję, że to nie koniec.

Trzymajcie kciuki za naszego dzielnego bohatera 


ALARM! Jesteśmy właśnie u weterynarza. Dali czuje się bardzo źle. Jeszcze dzisiaj będziemy amputować łapę.

Potrzebne wsparcie na zabieg i późniejszą rekonwalescencję.
___________________________

Pomóż wysyłając SMS:

NUMER 72365 / TREŚĆ S10464
Koszt 2,46 brutto (w tym VAT)
___________________________

Pomóż wysyłając darowiznę na konto:

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce
Oddział we Wrocławiu
ul. Żeromskiego 56
50-312 Wrocław
Nasze konto:

PKO BP 59 1020 5242 0000 2202 0251 5096
dla wpłat zagranicznych SWIFT: BPKOPLPW

nr rachunku bankowego w formacie IBAN
(dla przelewów z zagranicy):
PL59 1020 5242 0000 2202 0251 5096

Dali fatalnie się poczuł. Jesteśmy właśnie u lekarza. Decyzja jest ostateczna – konieczna jest amputacja, aby uniknąć zakażenia całego organizmu. Lekarze pobrali krew do badania, czekamy na wyniki.

Zabieg będzie jeszcze dzisiaj…

Dali jest u nas od 13 lutego. Przez cały ten czas przyjmował antybiotyki na dwie bakterie, które zakorzeniły się w jego stopie – Streptococus i Enterobacter gergoviae. Jednej bakterii się pozbyliśmy. Raz było lepiej, raz gorzej. Dzisiaj jest fatalnie… Stąd taka decyzja.

Musimy ratować mu życie. Przegraliśmy walkę, ale wojny jeszcze nie… Pomóż nam w dalszej batalii o życie tego pięknego owczarka, który ma przed sobą jeszcze wspaniałe lata życia!