Tesla ma min. 7-8 lat. Została odebrana interwencyjnie z łańcucha, gdzie przymierała głodem i rodziła kolejne mioty szczeniaków. Sunia wspaniale przystosowała się do życia w mieście oraz do kontaktów z ludźmi i innymi psami – jednym słowem pełny socjal 😉 Przybrała też na wadze i obecnie waży już ponad 28 kg 🙂

Jest psem bardzo grzecznym, spokojnym i karnym. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, potrafi siadać, podawać obie łapy, kłaść się, iść na miejsce, zostawać na odległość i wracać na przywołanie.

Bardzo szybko przekonała się, że patyki są do zabawy, a nie do bicia (tu niewątpliwie ogromne zasługi ma Lex, psiak z którym Tesla obecnie mieszka). Lubi też gryzaki z suszonej skóry oraz piłki. Wie na czym polega kong. Delikatnie bierze jedzenie i nie sępi przy stole 😉

Tesla przebywa obecnie w domu tymczasowym TOZ Wrocław.

Suczka została wykąpana, odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, zachipowana i wysterylizowana.

Obowiązuje procedura adopcyjna TOZ Wrocław. Informujemy ponadto, że Tesla jest psem domowym – prosimy nie dzwonić z propozycjami adopcji psa do kojca lub tym bardziej na łańcuch!

Kontakt ws. adopcji: Ewa – tel. 609 800 492 (prosimy o wysłanie SMS, w sprawie którego psa się kontaktujesz – na pewno oddzwonimy!)


Sure, we could try to attract kids back homework help sites through online enrollment.